Zasady współpracy

Nasze Saloniki Kolportera prowadzone są przez ajentów na zasadzie autorskiego systemu współpracy.

Współpracuje z nami już około 650 osób, prowadzących saloniki Kolportera!

Wszystkim współpracującym z nami ajentom gwarantujemy m.in.:

Masz możliwość samodzielnego kształtowania własnych zarobków. Gwarantujemy Ci stałą podstawę, ale od Ciebie zależy jaki dochód osiągniesz. Wraz ze wzrostem sprzedaży będzie rosła Twoja dodatkowa prowizja, będziesz również mógł uzyskać dodatkowe premie.

Twoja współpraca z nami może się stale rozwijać! Ajenci, którzy osiągają dobre wyniki sprzedażowe będą mieli takie ambicje mogą obejmować kolejne saloniki. Najlepsi zarządzają mikrosieciami naszych punktów, pomnażając w ten sposób swoje dochody.

W odróżnieniu od wielu innych systemów my nie wymagamy od Ciebie kaucji, nie stawiamy warunku minimalnego kapitału własnego. Nie musisz inwestować swoich oszczędności. My ponosimy koszty uruchomienia punktu, zakupu towarów oraz utrzymania lokalu.

Myślałeś o pracy, w której to Ty będziesz swoim własnym szefem? Jeśli tak to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. To Ty będziesz kierował salonikiem i dobierał sobie współpracowników. Możesz zaprosić do współpracy znajomych, członków rodziny – to Ty decydujesz.

Zależy nam abyś osiągał jak najlepsze wyniki w sprzedaży. Dlatego zawsze będziesz mógł liczyć na naszą pomoc. Otrzymasz dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż, a nasi doradcy będą stale do Twojej dyspozycji.